Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2008 година Тојота Alphard, 2DIN

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2008 година Тојота

DEN 2204.16
 

Тековен
Количина на стоки

ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо.EMS треба 5-10 дена,ЕМС превозот е пост превозот начин.ви благодариме. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.EMS треба 5-10 дена,ЕМС превозот е пост превозот начин.ви благодариме.
Опис :
1. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас. It 's, исто така, иста цена, ве молиме да ми кажете што внатрешната големина ти треба кога ќе ги нарачате.потоа направете ја вашата нарачка. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас. ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо. на DHL треба 3-7 дена ,така точната следење на информации не може да се покажа дека на интернет веднаш.потоа направете ја вашата нарачка. на DHL треба 3-7 дена ,така точната следење на информации не може да се покажа дека на интернет веднаш.Материјал : ABS
2.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи,Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи,Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.

Други карактеристики

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
LONGSHI
Име На Модел:
ВИЕ-ДА 046
Година:
08
Материјал Тип:
ABS
Боја Име:
Црна
Место на Потекло :
Кина (Копно)
Автомобил Направи:
тојота alphard

Најдобри понуди