dongsheng Боја сијалица Елка Светла Шарм Hummer Затворач Сијалица Алки Хривнија Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок -25

dongsheng Боја сијалица Елка Светла Шарм Hummer Затворач Сијалица Алки Хривнија Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок

DEN 106.00
DEN 140.64
 

Тековен
Количина на стоки


0
dongsheng Боја сијалица Елка Светла Шарм Hummer Затворач Сијалица Алки Хривнија Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок -25 Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Тежина : 7.1 g 26g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс
Погодни за : Млади и Зрелост женски машки и

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
105 117 118
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
dongsheng накит
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
боја сијалица
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Шема:
боја сијалица
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Најдобри понуди