лејди 925 Сребрен Природни Сина Песок, Камен Marcasite Капка Обетки

лејди 925 Сребрен Природни Сина Песок, Камен Marcasite Капка Обетки

DEN 518.00
DEN 648.00
 

Тековен
Количина на стоки


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување
Повратни информации
Јас сум еден secrious и чесен бизнисмен . се надевам дека секој клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . јас ќе одам низ моите повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате . ( остави негативни повратни информации не може да го реши проблемот ) , ако има било какви прашања , само контактирајте ме , јас ќе ви помогне, обидете се што е во моја моќ . Најдобри желби .

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
001
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди