Топла 100pcs 1W 3W led Висока Моќност бело топло бела црвена зелена Сина Кралска сина 660nm поведе со 20mm ѕвезда pcb

Топла 100pcs 1W 3W led Висока Моќност бело топло бела црвена зелена Сина Кралска сина 660nm поведе со 20mm

DEN 502.00
DEN 528.00
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификации :
1w led :
Црвено (610-630nm) : DC Напред Напон : 2.2 V~2.6 V Напред Тековната : 350m A
зелена (510-530nm) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m A
сина (460-465nm) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m A
Кралска сина (445-455nm) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m A
3w led :
Црвено (610-630nm) : DC Напред Напон : 2.2 V~2.8 V Напред Тековната : 700m A
зелена (510-530nm) : DC Напред Напон : 3.4 V~3.8 V Напред Тековната : 700m A
сина (460-465nm) : DC Напред Напон : 3.6 V~3.8 V Напред Тековната : 700m A
Кралска сина (445-455nm) : DC Напред Напон : 3.6 V~3.8 V Напред Тековната : 700m A
пакет :
100pcs 1 W 3w LED чип со 20mm ѕвезда pcb

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
ладно Бела 6500k, Топло Бела 3000k, Natrual Бела 4000k, Бела 10000k, Бела 20000k, Бела 30000k, Црвена 625nm, Зелена 520nm, Сина 465nm, Кралска Сина 445nm, Длабоко Црвена 660nm, Полн Specturm
Wattage:
1W, 3W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED

Најдобри понуди