Деца Деца, Бебе Облека Мода Обичните T-shirt Блузи + Панталони Панталони 2 ПАРЧИЊА Сет на Облека 2 3 4 5 6 7 Години Облека Поставува

Деца Деца, Бебе Облека Мода Обичните T-shirt Блузи + Панталони Панталони 2 ПАРЧИЊА Сет на Облека 2 3 4 5 6

DEN 167.00
DEN 257.28
 

Тековен
Количина на стоки

Производ Функција
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Бело+Црно
Соодветна возраст : 2-7 години
Големина : 2 T 3 T 4 T 5 T 6 T 7 T
Yeas Големина На Врвот
Должина Биста Панталони Должина 2-3 Y 2 T 40 27*2 55 3-4 Y 3 T 42 29*2 57 4-5 Y 4 T 44 31*2 59 5-6 Y 5 T 46 33*2 61 6-7 Y 6 T 48 34*2 63 7-8 Y 7 T 50 35*2 65
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она Што Ќе Добиете :
1*Бебе Мода Девојки Печатени Писмо Кратко Sleeve Врвот
1*Бебе Мода Девојки Печатени Панталони
Преглед :

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Мода Обичните T-shirt Блузи + Панталони Панталони 2 ПАРЧИЊА
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобри понуди