75mm Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

75mm Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

DEN 255.00
DEN 410.88
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. да 18 : 00часот. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). )
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear

Најдобри понуди