4.5 Пред Екран на Допир Digitzer Стакло За HTC Желба 310 310W црна со бесплатни алатки

4.5 Пред Екран на Допир Digitzer Стакло За HTC Желба 310 310W црна со бесплатни алатки

DEN 297.60
 

Тековен
Количина на стоки

4.5" Пред Екран на Допир Digitzer Стакло За HTC Желба 310 310 W црна со бесплатни алатки
Производство детали : Производство тип : 4.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Погодни mod el : За HTC Желба 310 310 W
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руската Frien d, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е yur Полно Име .
Слики покажуваат :

Други карактеристики

боја:
Црна Со Алатки, Црна Без Алатки
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
HTC
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Број На Модел На:
За HTC Желба 310 310W
Екранот:
4.5
боја:
Црна
Главниот Екран Со Големина:
4.5 Инчи
Функција:
На сензор на допир+Лого
Транспорт:
Бесплатна Испорака

Најдобри понуди