Новиот Кинески стил гроздобер lotus светилка дневна соба студија соба спална соба оригиналност модерниот краток маса светилка бесплатен превозот

Новиот Кинески стил гроздобер lotus светилка дневна соба студија соба спална соба оригиналност модерниот краток

DEN 6336.00
 

Тековен
Количина на стоки


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Табела Светилки
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,FCC,CCC
Примена:
Foyer
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
LD47
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Е dimmable:
No
Гаранција:
2 година
Техника:
Врежани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
кинески стил
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Заврши:
Никој
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри понуди