Креативни Персоналните Роденденски Подарок За Деца Цртан филм Животинско Крава со Балон За Роденден Бебе Туш Крштевањето Сувенири господна вечера (Причест)

Креативни Персоналните Роденденски Подарок За Деца Цртан филм Животинско Крава со Балон За Роденден Бебе Туш

DEN 302.00
DEN 420.00
 

Тековен
Количина на стоки


Само Платно Без Рамка
Answer : ___________________________ Note : Драг пријател, ние нудиме услуги за измената на вашите зборови за сликарство. Можете да ги оставите вашите сопствени зборови, со цел порака. Како што е случај денес, бебе име или со други зборови. Ако не ја напуштат секоја порака, ние ќе ја задржи таа иста како што е прикажано на Примерок без било персоналните информации.
Функција :
1. Единствена книга за гости алтернатива.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично.
2. Лесно да се примени. Само оставете го вашиот отпечатоци од прсти на него со мастило влошки,и вие сте слободни да се дизајнира како ви се допаѓа.
3. На thumbprint платно сликарство е идеален за повеќе наврати,Свадба, забава, Роденден, Матура, Бебето Тушеви, Крштевки, Семејни Rreunion, Погреб и сл.
4. Мастило е лесно да се мијат.
Материјал : Платно

( Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте со нас за да ги прилагодите)
Пакет Се Вклучени :
1pc*Отпечаток Потпис Платно Слика(Без Дрво Рамка / Рашири)
1-2pc*inkpad(=6-12 бои) : Бесплатен Подарок за Купувачите

Други карактеристики

Производ големина:
30x40cm Без Рамка, 21x30cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Бренд Име:
Меморија Боја
is_customized:
Yes
Шема:
Cartoon на животните,Животните,Писмо,Роденденска Торта,Цртан филм

Најдобри понуди