Слободен испорака ОЕМ 4D-63 Transponder Чип(Замени некои genuien 4d-63) (10pcs/многу)

Слободен испорака ОЕМ 4D-63 Transponder Чип(Замени некои genuien 4d-63) (10pcs/многу)

DEN 1867.20
 

Тековен
Количина на стоки

Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС, 15-30days.
Ве молиме да ја додадете нашата Али изразат продавница Линк до вашиот "Моите Омилени" листа ако Сака Нашите Предмети!
.Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Слободен испорака ОЕМ 4 D-63 Transponder Чип(Замени некои genuien 4d-63) (10pcs/многу)
Ние може да обезбеди сите видови на оригиналниот клуч чипови во атрактивна цена :
PCF7935; PCF7936; ID48; T5 ID20; 4 C; 4 D60; 4 D63; 4 D64; 4 D67; 4 D68; ID46; ID44;4 D60 Nissan чип; ID40; 4 D60 Тојота чип; Тојота Ford 4 C glassy чип; 4 D електрични чип; ID48 Ауди чип; ID46 Мицубиши чип; ID45 јаглерод Peugeot чип; ID42 јаглерод "ФОЛКСВАГЕН" чип; ID13(T2) VAGS чип; ID13 (T5) јаглерод cloneable чип; ID44(t15) јаглерод "ФОЛКСВАГЕН" чип;ID40(T12) јаглерод "Опел" чип; ID41(T11) јаглерод Nissan чип; ID8 C Mazada чип; ID 4 D 64 T8 Јаглерод чип; ID 4 D(T17) Mazda Ford чип; ID 4 D62 Субару чип; 4 C cloneable ПХБ; ID 4 D60(T20) Австралиската Ford Сокол; ID4 C (Т3) стакло Ford чип и ID4 C (T4) Тојота Јаглерод чип и многу повеќе
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн . Ве молиме да го потврдите приемот штом ќе ја прими пратката,Ние се надеваме да се направи на долгорочни бизнис со вас.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена .Ние би сакале да Соработка Со
клиенти од Светот. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина.

Други карактеристики

Бренд Име:
KEYDIY
Број На Модел На:
STC-70
предмети:
оем 4d-63 Transponder Чип
Тип:
Керамички
квалитет:
добро

Најдобри понуди