Маици 2018 лето кратко sleeve машка маица мода Кршење Лош повик т кошула мажите џерси homme фитнес хип хоп блузи бренд

Маици 2018 лето кратко sleeve машка маица мода Кршење Лош повик т кошула мажите џерси homme фитнес хип хоп

DEN 279.00
DEN 490.08
 

Тековен
Количина на стоки


.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Готски
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
редовни ракав
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри понуди