15ml 20ml 30ml Злато Сребро Празни Airless Пумпа Сад Патување Метал од Суштинско значење Лосион Козметички Крем Шише Со Пумпа F20172224

15ml 20ml 30ml Злато Сребро Празни Airless Пумпа Сад Патување Метал од Суштинско значење Лосион Козметички

DEN 9759.00
DEN 10382.40
 

Тековен
Количина на стоки


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Точка Име : Крем шише
Боја : како се покаже
Материјал : Пластика
Капацитет : 15/20/30ml
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Други карактеристики

Спецификации:
15ml, 20ml, 30ml
боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Големина:
as show
Број На Модел На:
PP201708

Најдобри понуди