R&Z Бебе Џемпери 2017 Нова Пролет Есен Симпатична Цртан Филм Патент Зајакот Младата Девојка Момче Џемпери Деца, Бебе Облека, Детска Облека

R&Z Бебе Џемпери 2017 Нова Пролет Есен Симпатична Цртан Филм Патент Зајакот Младата Девојка Момче Џемпери Деца,

DEN 473.00
DEN 727.68
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на R & Z продавница
3.28 е-годишнината од нашата платформа,
28.29.30 3 дена, ние ќе донесе голема активности,
Се надевам дека можете да бидете навремено внимание на нашата продавница активности
Ознака Големина Рамо Должина Биста Половината Деца
НИ Големина Ракав Должина (cm) (cm) (cm) (cm) (cm) 70 - 46 52 - 3 M 24 80 - 52 54 - 6 M 26 80 - 52 54 - 9 M 26 90 - 58 56 - 12 M 28 100 - 63 60 - 18 МИЛИОНИ 30 100 - 63 60 - 24 M 30 "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive feedbackand 5stars. 2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. 3.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
201337
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Памук

Најдобри понуди