Моден Мажите Платно Bagpack Мажите Училиште Торба Ранец Унисекс Торба Патување Mens Ранец Неврзан

Моден Мажите Платно Bagpack Мажите Училиште Торба Ранец Унисекс Торба Патување Mens Ранец Неврзан

DEN 858.24
 

Тековен
Количина на стоки

Параметри Род Жени Боја Како на сликата покажува Материјал Платно Големина : 43*27*14cm Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=1pc кеси Забелешка Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално. Ве молиме овозможи големина 3-4cm грешка со рачни мерења.

Други карактеристики

Големина:
14 Inches
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Шаблон Тип:
Тема
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Број На Модел На:
AA26
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
Bokinslon
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Атрибути:
Ранец Жените Кеси

Најдобри понуди