120*180cm Растение Кактус Тепих Дизајн Детска Спална соба Област Килим Дете Индексирање Игра Мат Килим Не се лизга Дневна Соба Теписи патосници

120*180cm Растение Кактус Тепих Дизајн Детска Спална соба Област Килим Дете Индексирање Игра Мат Килим Не се

DEN 1747.00
DEN 2496.00
 

Тековен
Количина на стоки

Име на производ : Растение Кактус Тепих Дизајн Детска Спална соба Област Килим Дете Индексирање Игра Мат Килим Не се лизга Дневна Соба Теписи патосници
Материјал : Руно +Сунѓерот+ПВЦ Точки
Големина : 120*180cm,100*150см,1-3 см дозволени грешки
Пакување Начин : Поклопецот(Ако не можете да се прифати Пати превоз на стока, ве молиме да не купи.)
Имаме и други димензии, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. (160*230cm/190*240cm/190*280cm)
Ткаенина Материјал : Полиестер Применливи
Сцена : дневна соба, спална соба, учење, итн.
Дебелина : 15mm
Едноставна шема, даваат уредни чувство, светли тонови и да ги смири бои се погодни дома со овој став, Матс чекор до многу меко, многу удобно; Fuji е спална соба, дневна соба дома живот избор.

Други карактеристики

Големина:
1000MMx1500MM, 1200mm x 1800mm
Стил:
Модерна
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Молитва,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Растенијата
Место:
Салон
Бренд Име:
WINLIFE
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Wilton
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди