Празни Матирано Airless Лосион Крем Пумпа Пластичен Сад 15ml/30ml/50мл Козметички Шише Фармацевт Патување F20172223

Празни Матирано Airless Лосион Крем Пумпа Пластичен Сад 15ml/30ml/50мл Козметички Шише Фармацевт Патување F20172223

DEN 23004.00
DEN 24472.80
 

Тековен
Количина на стоки


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Точка Име : Крем шише
Боја : како се покаже
Материјал : Пластика
Капацитет : 15/30/50мл
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Други карактеристики

Спецификации:
15ml, 30ml, 50мл
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Големина:
as show
Број На Модел На:
PP201708

Најдобри понуди