Оригинални и НОВИ за HPCB863-80013A 932 933 XL глава за печатење на HP 932 933 XL за HP Pro 6100 6600 6700 7110 7610 7612 печати h

Оригинални и НОВИ за HPCB863-80013A 932 933 XL глава за печатење на HP 932 933 XL за HP Pro 6100 6600

DEN 3263.52
 

Тековен
Количина на стоки


Погодна за печатење модел :
За HP 6060e 6100 6100e 6600 6700 7110 7600 7610 Печатач
Пакет : едно парче
Нашето ветување :
1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.
За Превозот :
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате.
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел. Ние ќе песна theshipment и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Овие трошоци се клиентот одговорност.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена.На глава за печатење е нов и оригинален .
3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.100% Оригинални и НОВИ за HPCB863-80013 A 932 933 XL глава за печатење на HP 932 933 XL за HP Pro 6100 6600 6700 7110 7610 7612 глава за печатење
-ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-
Име на производ : за HP 932 933 XL
Состојба : Оригинални Нови
Производ функција :
1. На глава за печатење е за HP Pro 6100 6600 печатач.Сите сврзувачки елементи се означени за лесна идентификација.Со цел да се намали увозни давачки за вас, под нормалната состојба ние ќе се прогласи производ на пониска вредност.
Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете порака и нашите претставници ќе ви помогне со тоа.

Други карактеристики

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
за HP 932 933 XLprinthead
Тип:
Други
Број На Модел:
за HP 932 933 XLprinthead
Квалитет:
Врвен квалитет
Место на Потекло:
Јапонија
Пакет :
кутија за пакување
Compatiable Печатач:
За HP 6100 6600 6700 7110 7610 7612

Најдобри понуди