Pinklover 153cm Секс Кукла Возрасни еротика производи Целосна Реалност Вагината Љубов Силиконска играчка кукла за Мажи

Pinklover 153cm Секс Кукла Возрасни еротика производи Целосна Реалност Вагината Љубов Силиконска играчка кукла

DEN 34566.00
DEN 67776.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Компанија
- Фабрика директни продавница
- Врвен квалитет
- Брза испорака
Целосна Силикони секс кукла за мажи
2017 нов стил убава секс кукла за мажи
реална љубов кукли капка брод бесплатен превозот секс кукла
капка брод секс производ
Карактеристики :
1.Целосна 100% Силикони секс кукла
2.Вагината/Анусот/Орално/Градите Секс. 3holes.
3.Реална Допирање Чувство
4.Брза испорака од страна на Fedex,UPS-от,DHL
5.Трговија на големо цена
6.Капка Брод секс кукла
Димензија :
Кукла Висина : 153cm
BHW : 88*41*86cm
Тежина : 32kg
Картон Големина : 150*45*30cm
Неутрален Пакување,не се печати, само бел картон

Други карактеристики

Големина:
Not Stand Type, Stand Type
Тип На Објект:
Секс Кукли
Број На Модел На:
GFM-H153
Материјал:
Целосна силикони секс кукла
Бренд Име:
pinklover
вистински секс кукли :
полна големина секс кукла
полна големина секс кукли:
Европската секс кукла за мажи
секси жените кукла за мажи:
Целосна силикони секс кукла
вистинска големина секс кукла:
секс љубовта кукла
животот големина секс кукла:
возрасни секс кукла за мажи
Американската секс кукла:
јапонски секс кукла
голем задникот секс кукли:
големи цицки секс кукли
Кориснички секс кукли:
вистинска љубов кукли

Најдобри понуди