Џ. М. Д Вистински Лудиот Коњ Кожа Мини Паричници Монета Џебови Fashion ID Кредитна Картичка Случај Солидна Пари Чанта R-8170R

Џ. М. Д Вистински Лудиот Коњ Кожа Мини Паричници Монета Џебови Fashion ID Кредитна Картичка Случај Солидна

DEN 1304.16
 

Тековен
Количина на стоки


14698271440335170 Мали Пари Чанта US $ 22.70 /парче US $ 7.99 /парче US $ 6.99 /парче US $ 14.99 /парче US $ 14.99 /парче US $ 170.99 /парче US $ 112.68 /парче US $ 123.60 /парче US $ 232.03 /парче US $ 226.75 /парче JMD 100% Вистински Лудиот Коњ Кожа Мини Паричници Монета Џебови Fashion ID Кредитна Картичка Случај Солидна Пари Чанта R-8170 R
Опис На Производот :
100% Гаранција вистински - Лудиот коњ кожа Бренд : J. M. D Големина околу 4.5" L x 3.7" H инчи (11.5 cm L x 9.5 cm H) Кафена боја Тежина : 0.12 KG Постојат 3 картичка слотови, 1 одделени бил преграда, 1 монета џеб и 2 тајната џебови внатре

Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носителот,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Висина:
1.5cm
Материјал Состав:
Одлична Cowhide Кожа
Бренд Име:
Џ. М. D
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Ширина:
9.5cm
Објектот Тежина:
0.12KG
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
R-8170R
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа

Најдобри понуди