Нова За Cubot X18 Калено Стакло 9H 2.5 D Висок Квалитет Заштитник Пред Филмот За Cubot X18 паметен телефон во парк

Нова За Cubot X18 Калено Стакло 9H 2.5 D Висок Квалитет Заштитник Пред Филмот За Cubot X18 паметен телефон

DEN 95.00
DEN 95.04
 

Тековен
Количина на стоки

5 D висок квалитет. Можете да изберете Кина пост, e Pack,EMS,DHL,UPS-от и сл база на вашите потреби. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Ali Express Стандард на Превозот. Ако не сте ја прими стоката во рок од 30 работни дена по плаќање за Кина пост или други, ве молиме контактирајте со нас. За cubot серија мобилен телефон.Банката може да одбие исплата во рок од 24 часа,па за бизнис безбедност,ние започнуваме да се организира цел по плаќање пристигнува целосно.Некои земја царинската барање тарифа пред испраќањето на пакет на купувачот.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашата стока и услуга,ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди, а ние ќе ви ги даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации.Зачувам е прифатена само(Преку Visa, Master Card, Western Union, QIWI и преведување преку банките).Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена, јас ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и наплата пари.Можете да не контактирате во секое време за купување и прашања, ние ќе ми биде драго во вашата услуга. Сите предмети се на залиха и се испратени до вас во рок од 3 дена по вашата исплата. НЕ ОДГОВАРААТ на други модели на телефонот. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја.
Љубезно потсетување :
1.
За Cubot X18 паметен телефон Калено Стакло 9 H 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско.Ние ќе ги пратите пратката од нашиот агент и одговорите што ПОБРЗО.Ве молиме слободно контактирајте со нас за вашите прашања. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени на одмор се испратени следниот работен ден.5 D Висок Квалитет Екран Заштитник Филм
Може да имате убаво искуство во нашата продавница ! Карактеристики : 1 .

Други карактеристики

боја:
За Cubot X18
Материјал:
Нема Мало пакување, со Мало Пакување
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
top2 smart
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No

Најдобри понуди