Acroo Нови Креативни Мода Кралица Кралот Круна Широк Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Гроздобер Црна 8мм Широк Прст Прстени за Љубител Подарок

Acroo Нови Креативни Мода Кралица Кралот Круна Широк Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Гроздобер Црна 8мм

DEN 81.00
DEN 115.68
 

Тековен
Количина на стоки

Пол : Жените, Мажите Материјал : Титаниум Челик Стил : Мода Прилики : Партија, саем, Коктел, Клуб, Секојдневниот Живот, Подарок Карактеристики : Едноставен Дизајн, Инкрустирани Дрво Прстен, Прст Накит Ширина : 8mm/0.31" (Прибл.) НИ Големина 6(Кол.) : 16.4 mm/0.65" (Прибл.) НИ Големина 7(Кол.) : 17.3 mm/0.68" (Прибл.) НИ Size 8(Кол.) : 18.1 mm/0.71" (Прибл.) НИ Големина 9(Кол.) : 18.9 mm/0.74" (Прибл.) НИ Големина 10(Кол.) : 19.7 mm/0.78" (Прибл.) НИ Големина 11(Кол.) : 20.6 mm/0.81" (Прибл.) НИ Size 12(Кол.) : 21.4 mm/0.84" (Прибл.)
Сите слики се направени во вистинска предмети. Поради пука, на екранот или други причини, слика и материјал објект може да има мала разлика, ве молиме предмет на материјал објект.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Број На Модел На:
7235
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Josbores
Обликотшема:
круна
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Додатоци

Најдобри понуди