16.8 V 1.4 A/1400mA Полначот Прекинувач за Напојување Адаптер ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА Plug 5.5 x 2,5 mm со 1.5 м Кабел Бесплатен Превозот

16.8 V 1.4 A/1400mA Полначот Прекинувач за Напојување Адаптер ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА Plug 5.5 x 2,5 mm со

DEN 552.96
 

Тековен
Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет.
Висока ефикасност и ниска потрошувачка.
Пониска температурата на работа ,долг животен век.
Полно оптоварување висока температура горат-во,100% полно оптоварување горат-во тест.
Компатибилен со Електронски ваги * 100 V - 240 V AC да DC Адаптер за Полнач * Влез : 100 V-240 V 50/60 Hz * Излезен напон : 16 V * Излезна струја : 1.4 A/1400m A * должина на Кабел : 1.5 м * Од стави џек адаптер големина : 5.5*2,5 мм * Приклучок тип : САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU * DC Plug димензија : САД(86*48*53mm) ,ЕУ(86*48*67mm),велика БРИТАНИЈА(86*48*59mm) * Влезен напон : 100 V-240 V AC 50/60 Hz * Целосна заштита функции : OVP/OCP/еднократни лозинки/SCP/ Направен според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

Други карактеристики

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Бренд Име:
VORED
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
16.8 V
Употреба:
електронски ваги

Најдобри понуди