пеперутка летање во глуварче пвц ѕид налепници за дневна соба и спалната соба ѕид уметност оркестарот decals diy постери

пеперутка летање во глуварче пвц ѕид налепници за дневна соба и спалната соба ѕид уметност оркестарот decals

DEN 225.00
DEN 236.64
 

Тековен
Количина на стоки

acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
експрес : 5-10 дена.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.(емс 10 -20 дена)
3. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.но, не е отворен спор без cotact. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
превозот терминот s
1.ве молиме diy.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
clovers цвеќиња огради baseboard ѕид decals дома декоративни налепници adesivos де paredes 3d ѕид tatoo diy соба mural уметност 04
пвц винил ѕид налепници decals дома декорација уметност цртан филм животинско филм филмот дрво цвет живеење студија кујна канцеларија спалната соба цитати мапата раст на табелата був мајмун џунглата автомобил исламската покрие 3d пеперутка игра комплет. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.

Други карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
ZYPB-5125-НН Ѕид ПВЦ Налепници Decals Уметност
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Тема:
Растенијата
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
130*165 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црна
Содржина:
пеперутка летање во глуварче
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само Лепило:
Yes

Најдобри понуди