OBR High-End Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Чај Лажици Круна Лажичка Кафе Ретро Десерт Лажици Креативни Дијаманти Дизајн

OBR High-End Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Чај Лажици Круна Лажичка Кафе Ретро Десерт Лажици Креативни Дијаманти

DEN 204.00
 

Тековен
Количина на стоки

) во Белешки Дел кога проверете. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
- Користење на високо квалитетен материјал, не деформација и исчезнува, здрава.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.
Добредојдовте на OBR фабрика продавница,се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство во нашата продавница!!
OBR High-End Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Чај Лажици Круна Лажичка Кафе Ретро Десерт Лажици Креативни Дијаманти Дизајн
Производ Параметри :
- Име на производ : High-End нерѓосувачки челик Сјајна Кафе&Лажици Чај
- Производ Во Боја : Злато, Сребро. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
• Ако не го прими стоката во наведената време на испорака.
- Производот Материјал : 430# Нерѓосувачки Челик
Производ Големина : 12.
Ви благодариме.

Други карактеристики

Број На Модел На:
S08HG300475
Бренд Име:
OBR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
High-End нерѓосувачки челик Сјајна Кафе&Лажици Чај
боја:
Злато и Сребро.
Големина:
12.3cm
Нето тежина:
15g
Производ Функција:
Кралската Круна Дизајн со Дијаманти
детали 1:
Нерѓосувачки Челик Сјајна Кафе&Лажици Чај
детали 2:
Гроздобер Десерт Лажици
детали 3:
Креативни Круна Дизајн
Детали 4:
Ретро стил
Детали 5:
Слободно Drinkware Алатки

Најдобри понуди