10pcs/многу Star Wars Cufflinks Кошула Бренд Ткаенината Копчиња Сребро Позлатен Cufflink Накит За човекот подарок

10pcs/многу Star Wars Cufflinks Кошула Бренд Ткаенината Копчиња Сребро Позлатен Cufflink Накит За човекот подарок

DEN 694.00
DEN 816.00
 

Тековен
Количина на стоки


Cufflink Големина : 2.0x2.0 cm (1cm=0.394 in) Тежина : 20 g
~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) ~Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
moontreya
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линкови,Манжетната Линкови
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
YS10947
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
2x2cm
Тежина:
20 g

Најдобри понуди