Отворен 7 во 1 Копче Прстен Мулти Алатка Шрафцигер Шише Настроената Awl LED Светло Нож шатор додаток

Отворен 7 во 1 Копче Прстен Мулти Алатка Шрафцигер Шише Настроената Awl LED Светло Нож шатор додаток

DEN 296.00
DEN 328.32
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : • Алатки се држат во позицијата • Светилка светла вашата работа • Мека-стискаш на on/off копчето • Елегантни, трајни, Микро дизајн • Заменливи battries вклучени Спецификации : • Материјал : 420 Нерѓосувачки Челик • Производ големина : 59.4*28.6*12.7 мм Функции : • LED Светилка • Филипс Шрафцигер • Нож • Awl • Шише Настроената • Рамен Шрафцигер • Копчето Прстен

Други карактеристики

боја:
сребрена
Додаток Тип:
Други
Бренд Име:
COBO
Тип:
5 + Личност Шатор

Најдобри понуди