Жените, 5 Пар/1 Кутија Луксузни 3D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Природни Партија Око Шминка 2U1018

Жените, 5 Пар/1 Кутија Луксузни 3D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Природни Партија Око Шминка 2U1018

DEN 128.00
DEN 172.80
 

Тековен
Количина на стоки

Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Брза испорака во 48 Часа.
Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок за тоа
Пакетот вклучува :
1 x 1 Кутија Луксузни 3 D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Физички Лица
1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Не фактура или приемот се вклучени.
Луксузна 3 D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Физички Лица
За нашите производи :
100% Сосема нов
Повеќето Модерни 3 D Стил Вештачко Крзно Лажни Трепки
Изработени од Вештачко Крзно, Живописни и Сјајна и Долг животен век
Секој Пар на Нашата 3 D Трепките се Рачно изработени од страна на Нашите Работници
Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
За лице и за секојдневна употреба
Одговара на вашиот каузална и партија шминка
Лесно да се Примени и нема да и Наштетат на Вашите Очи
Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно
Упатство за Употреба :
Внимателно отстранете трепките од случајот.
Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширина
ако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук .
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Други карактеристики

Бренд Име:
OutTop
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
1 Кутија Луксузни 3D Лажни удари со камшик
Големина:
full size
Количина:
1 парови
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Пол:
Жените
боја:
Црна

Најдобри понуди