Новороденче mohair Водат заврши,бебе mohair ќебе за фото реквизити,новородените насловната фотографија реквизити(30cm*60см)

Новороденче mohair Водат заврши,бебе mohair ќебе за фото реквизити,новородените насловната фотографија реквизити(30cm*60см)

DEN 240.00
 

Тековен
Количина на стоки


Новороденче mohair Водат заврши,бебе mohair ќебе за фото реквизити,новородените насловната фотографија реквизити(30cm*60см)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Примање Ќебиња
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SexeMara
Материјал Состав:
mohair
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Број На Модел На:
новороденче
Материјал:
Волна

Најдобри понуди