beibehang Апстракт декоративни сликарство мода естетски накит позадина ѕид обичај големи фреско зелена позадина

beibehang Апстракт декоративни сликарство мода естетски накит позадина ѕид обичај големи фреско зелена позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00
 

Тековен
Количина на стоки

8 m Висина = 1.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. ве молиме да ни каже. Купувачот цел различна количина. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Mural позадина. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање).76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3 s quare метар =3pcs . 3 : Пополнете ги деталите . Не големина информации. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Други карактеристики

Димензии:
1m2
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
боја:
17091374

Најдобри понуди