CAMDOE DANLE Природен Камен Mookaite Жолчка Лабава Монистра 4 6 8 10 12MM Одговара Diy Хривнија Ѓердан За Изработка на Накит трговија на Големо

CAMDOE DANLE Природен Камен Mookaite Жолчка Лабава Монистра 4 6 8 10 12MM Одговара Diy Хривнија Ѓердан За Изработка

DEN 110.00
DEN 146.40
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Природен Камен Големина: 4 MM/6 MM/8ММ/10ММ/12 MM
Се користи За : Diy Занаетите Нараквица ,Ѓердан , Накит Одлуки Прашања кои имаат потреба од внимание : 1.Оваа цена е за 1 влакно монистра. Превозот : 1.ако цел износ под од $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Слободно(Бавно, бавно, без следење на информации, генерално 30-60 дена да пристигне) 2.Ако вашата цел износ повеќе $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно(Брзина, генерално, имаат следење на информации, препорачливо е купувачите да го изберат. За 15-45 дена да пристигне) 3.Ако ви треба добра под итно,ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-8days,EMS треба да се земе 5-15 дена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
CAMDOE DANLEN
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
TR17
Големина:
4mm/6mm/8мм/10мм/12mm
Објектот Тежина:
10g/20g /35g/55g/80g/100g
Накит Тип 1 :
природен камен изработка на накит
Накит Тип 2:
Рачно изработени DIY Монистра
Накит Тип 3:
spacer монистра
is_customized:
Yes

Најдобри понуди