Паоло dybala смешно т кошула жените JOLLYPEACH сосема нов белата случајни tee кошула femme кратко sleeve tshirt Без лепак чувство за печатење

Паоло dybala смешно т кошула жените JOLLYPEACH сосема нов белата случајни tee кошула femme кратко sleeve tshirt

DEN 331.00
DEN 459.36
 

Тековен
Количина на стоки


Почитувани купувачи,Добредојде
Нашите маици беа Азија големина !
Ве молиме погледнете го големината на табелата за да ја потврдите вашата големина .
Секогаш можете да не контактирате во било кое време.
Напомена : големина може да се 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење. Рамо Градите Должина на Ракав S 36 80 56 13 M 37 84 58 13 L 38 88 60 13 XL 39 92 62 14 XXL 40 96 63 14

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
кориснички
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
JollyPeach
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Сите сезоната

Најдобри понуди