2018 100pcs Multicolor Led Светло Хривнија До Акрилик Алка За Партија Бар Нова Година ,божиќ, Топла Танц Подарок Божиќ Играчки

2018 100pcs Multicolor Led Светло Хривнија До Акрилик Алка За Партија Бар Нова Година ,божиќ, Топла Танц Подарок

DEN 3058.00
DEN 3360.00
 

Тековен
Количина на стоки


100pcs Multicolor LED светло Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Нова Година ,Божиќ, Топла Танц Подарок Божиќ играчки
Опис на производот :
Големина : 20cm(L) *1.8 cm (W)
пакет се вклучени : 100pcs/многу led божиќ закачам
Забелешка : за на рака е прилагодлив
Тоа е изградена во копчето батеријата , без оган , нема вода
100pcs Multicolor LED светло Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Нова Година ,Божиќ, Топла Танц Подарок Божиќ играчки
100pcs Multicolor LED светло Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Нова Година ,Божиќ, Топла Танц Подарок Божиќ играчки
100pcs Multicolor LED светло Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Нова Година ,Божиќ, Топла Танц Подарок Божиќ играчки

Други карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
PTL5027*100
Блескав Време:
20 часа
Број на Компјутери:
100pcs
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Најдобри понуди