2017 есен и зима мода чизми поправка слатка принцеза еден чизми удобно медиум-нога оптоварување чизми

2017 есен и зима мода чизми поправка слатка принцеза еден чизми удобно медиум-нога оптоварување чизми

DEN 1016.00
DEN 1104.00
 

Тековен
Количина на стоки


Cortical карактеристики : виш мелење arenaceous ткаенини
Чевли материјал : гумен ѓон
На врвот на чевли : тркалезна глава
Со максимална : 7 см
Затворена : ракавот
Процес на производство : лепило чевли

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Стадото
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Горниот Материјал:
Крава Сплит
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Најдобри понуди