Нордиските Модерна Акварел Животни Голем Кит Платно Сликарство ѕид слики за Дневна Соба Троседот Ѕид Позадина cuadros decoracion

Нордиските Модерна Акварел Животни Голем Кит Платно Сликарство ѕид слики за Дневна Соба Троседот Ѕид Позадина

DEN 211.00
DEN 363.84
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Платно
Големина : 15x35cm 20x46cm 30x70cm 40x92cm 1inch≈2.5 cm
Пакет : 1 PC/Многу (Без Рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада,
Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен,
може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред
ќе остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
15X35cm Без Рамка, 20X46cm Без Рамка, 30X70cm Без Рамка, 40x92cm Без Рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
RuoGuan
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
SH-196
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство

Најдобри понуди