4PCS Црна ABS Автомобил Вратата Sill Scuff Плоча Заштитник Guard Намали за Jeep Wrangler 4 Врати 2007-2017 Автомобил Стил

4PCS Црна ABS Автомобил Вратата Sill Scuff Плоча Заштитник Guard Намали за Jeep Wrangler 4 Врати 2007-2017

DEN 1872.00
DEN 2339.52
 

Тековен
Количина на стоки

Одговара за Jeep Wrangler 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS .
Поддршка
Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови). Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот :
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт. Лесен за инсталација и Нема измена е потребно.
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната). Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата. Пакет се вклучени : 4pcs Црна ABS Автомобил Вратата Sill Scuff Плоча Заштитник Guard за Jeep Wrangler 4 Врати 2007-2017 Автомобил Стил Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS
Година:
за Jeep Wrangler 4 Врати 2007-2017
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди