Пролет 2017 Мода 2 парчиња/Set Девојки Деца Принцеза Plaid Блузи Кошула +Кожен фустан Летна Облека, Облека

Пролет 2017 Мода 2 парчиња/Set Девојки Деца Принцеза Plaid Блузи Кошула +Кожен фустан Летна Облека, Облека

DEN 252.00
DEN 387.36
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме за вашето разбирање. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Лебл големина Блузи Должина Биста*2 Ракав должина на Здолниште должина Половината*2 Препорачува Возраст 90 40 см, 28 см 31 см 30 см 19 cm 2 T/1-2 Години 100 43 см 29.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Најдобар подарок. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Пакет Icluded : 1 x Plaid Кошула & 1 x Кожа Здолниште
Преглед :
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.5 cm 33 cm 31 cm 20 cm 3 T/2-3 Години 110 46 cm 31 см 35 см, 32 см, 21 см 4 T/ 3-4 Години, 120 49 cm 32.
Моден дизајн Симпатична Слободно Облекувајте се поставува
Големина : 90 100 110 120 130
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук & Faux Кожа
Овој Моден стил Бебе Девојки одговараат е супер вредност!
Со тоа е долг ракав мода plaid кошула кожа здолниште поставува
тоа ќе биде совршен за daytimes улица одговараат .100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
дсс
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Стил:
Лолита Стил
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Синтетички Кожа,Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid

Најдобри понуди