2 парчиња Beveler U+V Облик Leathercraft Skiving Алатка Кожа Edge Cutting Крои Средување на Groover Mayitr Рака Занает Алатки

2 парчиња Beveler U+V Облик Leathercraft Skiving Алатка Кожа Edge Cutting Крои Средување на Groover Mayitr

DEN 111.84
 

Тековен
Количина на стоки


HW0002036
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : нерѓосувачки челик
Месо тело со дијаметар : прибл. 9.5 mm
Кожа работ skiving алатка.
Мали во големина.
Остри и издржливи.
Лесен за употреба.
Пакет се вклучени :
1 x У Облик Leathercraft Skiving Алатка (113mm)
1 x V Облик Leathercraft Skiving Алатка (116mm)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Leathercraft Skiving Алатка

Најдобри понуди