Топла Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Момче Девојка Jumpsuits Облека Поставите Новородено Бебе Облека Памук Мека за 0-18 M

Топла Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Момче Девојка Jumpsuits Облека Поставите Новородено Бебе Облека Памук Мека

DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Момче Девојче Облека Jumpsuits Деца Облека Поставите Новородено Бебе Облека Памук
Ниска цена,најдобри зедницата
Боја : како на сликата Предмет Тип : Rompers Пакет Тежина : 0.4 кг Пакет Големина : 30*20*10см
Пакување : Еден компјутери во кеса Сезона : Пролет и Есен Одговара : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина
Пол : Унисекс Ракав Должина : Целосно Затворање Тип На : Слободен Гради Материјал : Памук
Времето носење на капа : Нема Стил : Најдолгата се искачи
Ве молиме според следната табела за да ја одберете големината на производи што треба.
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели,добредојдовте на нашата Продавница,ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат.Ви благодариме!

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
111
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
MaHeu

Најдобри понуди