GKK Луксузни Случај За Samsung Галакси S6 Работ 360 степени Целосна Заштита за Samsung S6 Случај G9200 G9250 Тенок Оклоп Мат Маска

GKK Луксузни Случај За Samsung Галакси S6 Работ 360 степени Целосна Заштита за Samsung S6 Случај G9200 G9250

DEN 180.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


СОВЕТИ : 1) Имаме Поддршка Dropshipping, на Големо,ОЕМ предмети,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите. 2) Секоја цел што може да биде брод надвор што е можно поскоро по плаќањето е потврдено. 3) Ако имате било какви проблеми околу објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 4) Можете да дојдете во мојата продавница изберете вашиот омилен стил : 5) да ја Додадете нашата продавница до вашите омилени продавница листата,не пропуштајте било убаво производи! 6)се Надевам дека ќе имате среќен шопинг
Пакетот Вклучува :
1 X GKk Телефон случај
Објектот Информации :
GKK S6/S6 Работ Случај 360 степени Целосна Заштита Случај За Samsung Галакси S6 Работ G9200 G9250 Тенок Оклоп Мат Телефон Покрие Торба
Функција : Мелница-отпорни Мат Масло површинскиот слој, Добра Допир Чувство 360 Целосна Заштита, E xact Одговара обезбедува Заштита на Сите Околу повторена У nique Дизајн, Едноставен и Мода Покрена Усна и Камера Исечок Подигнете го екранот и Леќа Исклучување на Рамна Површина

Други карактеристики

Материјал:
За Samsung S6, За Samsung S6 Работ
дизајн:
Бизнис,Мат,Обичен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Прст Прстен,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
тенок оклоп
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
GKK
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S II
Големина:
5.1 inch
Компатибилен со:
За Samsung Галакси S6/S6 Работ
Функција во еден:
Мелница-отпорни Мат Масло
Функција два:
3 во 1 дизајн
Функција три:
целосна заштита
Функција четири:
Телефон случај /shell /маска/coque/fundas
Функција ПЕТ:
Компатибилен Со Калено Стакло
Функција шест:
Мазна текстура
Материјал:
Хибриден КОМПЈУТЕР
боја:
Црна/Gold/Морнарица/Розово Злато/Црвено Црна/Црвена
Тип:
Случај

Најдобри понуди