Увоз на високо-одделение сина чипка везови крпа тешки стерео шупливи kýlové се облекуваат облечи мода ткаенина

Увоз на високо-одделение сина чипка везови крпа тешки стерео шупливи kýlové се облекуваат облечи мода ткаенина

DEN 1063.00
DEN 1296.00
 

Тековен
Количина на стоки


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 145cm
Тежина : 260 g/m
Потребни состојки :
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-13550051449.80.497264c515m2 In&id=546572928905

Други карактеристики

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди