1Witch елени рог форма суви растенија убава Вештачки мали Пластични Сушени Гранка Фабрика бело дрво Дома Свадба Декорација

1Witch елени рог форма суви растенија убава Вештачки мали Пластични Сушени Гранка Фабрика бело дрво Дома Свадба

DEN 176.00
DEN 187.20
 

Тековен
Количина на стоки

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Превозот : 1). Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Наплата процес внимание : Ако било кој проблем го прави пари наплата или стока се врати процес, ве молиме имајте во предвид, може да не се однесуваат наплата или стоката да се врати откако ќе се потврди примените стоки, и да дадете повратна информација, па ве молиме да се грижи кога ќе го направите ова
. Не поднесе спор по желба. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас.Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 4)Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка, Western Union ,прифатени. Јас ќе се даде попуст за вас и да ја прилагодите количината на вас ви Благодарам многу!! Плаќање : 1).Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 2 дена подолго. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ви благодариме за вашето разбирање.Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Ali Express, ако сакате да го промените,мора да се забележи мене од тоа.Вашата цел ќе бидат обработени во 2-4 дена по вашата исплата.Ви благодариме повторно!! Повратни информации : 1). Бидејќи Брзината на превозот е надвор од нашата контрола.

Други карактеристики

Сместување:
Десктоп
Растенијата Стил:
гранка
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
Floace
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди