Coopkony Стерео Bluetooth Слушалка Бас Безжична Handsfree Earbuds Спортски Слушалки со Micphone За iPhone Xiaomi Huawei

Coopkony Стерео Bluetooth Слушалка Бас Безжична Handsfree Earbuds Спортски Слушалки со Micphone За iPhone Xiaomi

DEN 5553.60
 

Тековен
Количина на стоки

•микрофон+гласовен потсетник, повик и музиката никогаш не недостасуваат.Враќање Опис :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.1 Bluetooth Бас Безжична Слушалка Спортски Слушалки за Во уво Слушалки Работи Стерео Earbuds Слободни раце слушалки со Микрофон за паметни телефони Спецификација : Фреквентен Опсег 20-20 KHz Отпорност 32 Ohm Чувствителност 107d B bluetooth верзија V4.Со нетрпение очекувам вашите Позитивни Повратни информации За Нашите 5 ѕвезди на Услуги. •изградена во 85m AH батеријата до 8 часа долго работно време,вие нема да се грижите слаба батерија често. •За пауза на музичка & Play back автоматски кога се прима дојдовен повик.Нашата цел е да бидете сигурни дека имате пријатно купување од нас,ако сакате да ја напушти која и негативни и неутрални повратни информации ,ве молиме контактирајте со нас од страна пратете ми е-маил прво .Да ги Реши вашите проблеми се наша вредност 1). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. •Копчето префрлување помеѓу Bluetooth слушалки и мобилен телефон . Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.ние ќе се реши наскоро и ќе ги задоволи решение. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. •Музика bluetooth слушалки полни преку Micro USB . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ви благодариме за соработката
. За било какви прашања откако ќе ги примите или да ги процесот на користење,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, прво за да ги реши.Превозот во Sturction : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Други карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Спорт,Заеднички Приклучок За Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Активен Бучава Отказ:
No
Број На Модел На:
Y6
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Vocalism Принцип:
Балансирана Арматура
Бренд Име:
Coopkony
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.2 m
Отпорот:
16Ω
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Чувствителност:
107dB
Безжична Тип:
Bluetooth
Приклучок Тип:
Линија Тип
Функција:
Микрофон, Безжични Слушалки, Bluetooth

Најдобри понуди