За Коника Minolta A0X5132 A0X5432 A0X5332 A0X5232 TNP22K TNP22C TNP22M TNP22Y TNP-22 TNP22 TNP 22 Рефил Боја Тонер Кертриџ

За Коника Minolta A0X5132 A0X5432 A0X5332 A0X5232 TNP22K TNP22C TNP22M TNP22Y TNP-22 TNP22 TNP 22 Рефил Боја

DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
C35 C35P
Компатибилен Бренд:
Коника Minolta
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА
is_customized:
For Konica Minolta bizhub C35 C35P Color Printer
Тонер Кодот:
TNP22

Најдобри понуди