Компатибилен со ONS-SE-100-BX10U 100BASE-BX-D Биди SFP TX1310nm/RX1550nm сса 10 километри EXT ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со ONS-SE-100-BX10U 100BASE-BX-D Биди SFP TX1310nm/RX1550nm сса 10 километри EXT ХУМОР Transceiver

DEN 871.20
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Други карактеристики

Број На Модел На:
ONS-SE-100-BX10U
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нови и OEM
Cisco:
ONS-SE-100-BX10U

Најдобри понуди