Висок Квалитет на свила цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Зголеми Лажни Лист Свадба Дома Партијата Божиќ Декорација

Висок Квалитет на свила цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Зголеми Лажни Лист Свадба Дома Партијата

DEN 103.00
DEN 145.44
 

Тековен
Количина на стоки

)
Пакување Листа :
1pc* вештачки цвет букет
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.) : вкупната должина : 31.05 во
висина на цвет раководител : 4.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Материјали : свила платно
2.
Ние само брод вашата потврди адреса.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.40, секој букет е bunched со шест рози
дијаметар на цвет раководител : 5.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас . Технологија : полу-рачни ракотворби
Производ параметри :
1.85 во
(не може да се некои мали отстапувања поради прирачник за мерење.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Број На Модел На:
Топла продажба
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Вид:
Fleur Artificiel
Стил:
Европски стил
тип 1:
лажни цвеќиња
тип 2:
свила цвеќиња
Применливи сцена:
Свадба/Home/Хотел/Партија/Office/Соба/Градина/Спална Соба
Фестивали:
Божиќ ден/Денот на Вљубените/Нова Година/Роденденски подарок
Пакет:
1 Букет цвеќе
Се користи 1:
Дома декорација додатоци
Користете 2:
табела декорација додатоци
Користете 3:
Декоративни Цвеќиња

Најдобри понуди