NFLC-10 Совет Постави Совети Лемење Совет Постави за Лемење Железо 900-T-I/ Б.К/ D 1.6/ 2.4 Г/ 3.0 D/ 2C/ 3C/ 4C НОВИ

NFLC-10 Совет Постави Совети Лемење Совет Постави за Лемење Железо 900-T-I/ Б.К/ D 1.6/ 2.4 Г/ 3.0 D/ 2C/ 3C/

DEN 162.24
 

Тековен
Количина на стоки

Надворешен дијаметар : 6 mm
Внатрешен дијаметар : 4 мм
Материјал : бакар + железо
Тип : 900 m-T-2.4 Г/ 2 C/ I/ 1.2 d/ 3 C/ 4 C/ К / 3,2 D/ B/ I (12 J)
Боја : Сребрена боја
Боја : Сребрена
Димензии : приближно 4 см х 10
Пакет Содржина : 10 x Лемење Совет
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
Надворешен дијаметар : 6 mm
Внатрешен дијаметар : 4 мм
Материјал : бакар + железо
Тип : 900 m-T-2.4 Г/ 2 C/ I/ 1.2 d/ 3 C/ 4 C/ К / 3,2 D/ B/ I (12 J)
Боја : Сребрена боја

Други карактеристики

Најдобри понуди