Платно Јога Мат Торба Британски Стил На Голем Простор Водоотпорен Фитнес, Пилатес Гимнастика Чанти Унисекс Спортска Торба Обука Салата Кеси

Платно Јога Мат Торба Британски Стил На Голем Простор Водоотпорен Фитнес, Пилатес Гимнастика Чанти Унисекс

DEN 1008.00
DEN 1680.00
 

Тековен
Количина на стоки


ПРОИЗВОД IMFORMATION :
Материјал : платно, полиестер влакна текстил
Тежина : 480 Kg
Големина на : 46*26*20 cm
Употреба : фитнес, вежба, тренинг
Пакетот вклучува : 1 * јога торба
Напомена :
Јога душеци се за сликање .
Реалната продажба на стоки, со исклучок на јога мат .

Други карактеристики

Бренд Име:
AIMIDA
Број На Модел На:
10.12-5
Дебелина:
6 mm (Почетно)
Должина:
71*17.5cm
Материјал:
Платно
Големина:
46*28*20cm
Тежина:
480Kg
Користи:
фитнес, вежба, тренинг
Цел:
салата торба спортска торба,Кошарка торба спортски торби работи торба танц торба
Пол:
Унисекс,жени,мажи,женски,машки,момче,девојче

Најдобри понуди