YWEEN Неформални Обувки За Мажи Голема Големина EUR 50 Чипка-Up Стил Мешани Бои, Модата Оксфорд Фустан Рамни Чевли

YWEEN Неформални Обувки За Мажи Голема Големина EUR 50 Чипка-Up Стил Мешани Бои, Модата Оксфорд Фустан Рамни

DEN 1197.00
DEN 3420.96
 

Тековен
Количина на стоки


Мажите Секојдневен Чевли

Други карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Обвивка Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Бренд Име:
YWEEN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Oxfords
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Водоотпорен
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
w26
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
вино црвено црна, црна,сива портокал,портокал сини
ЕУР големина:
38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Пета Тип:
Станот со
мажите чевли:
мажите големи чевли големина
Чевли:
мажите оксфорд чевли
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Функција:
Носат-отпор
Пол:
Мажи

Најдобри понуди