Еден Пар Месинг Конзервирани Автомобил Батерија Полнач Клип Кабел Конектор(Пос внатре дијаметар:19MM, Neg внатре дијаметар: 17MM)

Еден Пар Месинг Конзервирани Автомобил Батерија Полнач Клип Кабел Конектор(Пос внатре дијаметар:19MM, Neg внатре

DEN 385.00
DEN 427.68
 

Тековен
Количина на стоки


Инсталации димензии : 25-50mm2

Други карактеристики

Бренд Име:
VENSTPOW

Најдобри понуди