новиот дизајн фото рамка винил ѕид уметност decals дома декор дневна соба и спалната соба затворен diy црн ѕид налепници декорација позадина

новиот дизајн фото рамка винил ѕид уметност decals дома декор дневна соба и спалната соба затворен diy црн

DEN 355.00
DEN 373.44
 

Тековен
Количина на стоки


но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.но, не е отворен спор без cotact. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .(емс 10 -20 дена)
3.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
превозот терминот s
1. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
експрес : 5-10 дена.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.

Други карактеристики

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,За Фрижидер,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYVA-8202-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
60*60 Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
105*82 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
Фото Рамка
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes

Најдобри понуди